Główna

Lubisz psy? Pokaż światu, że jesteś miłośnikiem zwierząt

Człowiek bez zwierząt z pewnością byłby mniej szczęśliwy. Psy i koty to zdecydowanie najpopularniejsze zwierzęta domowe. Z badań CBOP wynika, że w co drugim domu z człowiekiem zamieszkuje również zwierzątko.  A co więcej, najczęściej to psy towarzyszą ludziom w życiu codziennym.  Psem w rodzinie zachwyca się co trzeci badany, czyli około 36% społeczeństwa. Lubisz psy? Znasz prawdziwego miłośnika czterech łap? Specjalnie dla Was przygotowaliśmy wyjątkową kategorię w Fesswybitnie. 

Za co kochasz swojego psa? 

Od lat wiadomo, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Między człowiekiem a czworonogim pupilem bardzo szybko wytwarza się naturalna, szczera więź. Nie sposób przejść obojętnie obok bezinteresownej miłości, którą potrafi obdarować pies człowieka.  To on jest najlepszym kompanem podczas wylegiwania się na  kanapie! Z psem zabawa i wolny czas nabiera innego, bo lepszego i aktywnego znaczenia. 

Czy słyszałeś o japońskich badaniach? Naukowcy odkryli, że gdy zakochany opiekun patrzy w oczy pupila, to czuje emocje podobne do tych, które towarzyszą matce i dziecku. Dodatkowo  psy przez mózg człowieka są odbierane jako małe dzieci! Dlatego też w rodzinach bez dzieciaków bardzo szybko pojawiają się malutkie psy. 

Za co jeszcze człowiek kocha psa? Powodów może być tysiące! Psy są niesamowicie lojalne, inteligentne, empatyczne i zawsze można na nie liczyć. Poza tym nikt tak często nie chce się przytulać i dawać całusów, jak pies. Zaspałeś? Pies Cię obudzi. To istota, która zawsze na Ciebie czeka i nigdy nie wybierze kogoś innego. Psina to nie tylko przyjaciel, ale i towarzysz, a nierzadko opiekun

Jeśli lubisz psy, pokaż to innym!
Pies – najlepszy przyjaciel człowieka!

Kategoria PIESEŁKI w Fesswybitnie 

Jesteśmy miłośnikami psów i wiemy, co oznacza kochać czworonoga! Naszą sympatię do zwierząt często podkreślamy ubraniem i psimi gadżetami w najbliższym otoczeniu. Specjalnie dla Psiarzy w Fesswybitnie powstała kategoria PIESEŁKI, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Teraz możemy zabrać pupila, gdziekolwiek zechcemy! To kategoria, która zdecydowanie poprawia humor – idealna na każdą porę roku. 

  • Bluzy – Twoja bluza może być wyjątkowa! Zmieniaj swój styl w zależności od ochoty, ale nie zapominaj, kto jest dla Ciebie najważniejszy. Bluza z kapturem, a może bez? Mamy dla Ciebie wiele propozycji z pieskim motywem. Pug My Life, gdy kochasz nie tylko psy, ale również pizze. MOPS MOOD dla wszystkich miłośników mopsów. SŁODKI PIESIO, jeśli uwielbiasz urocze – pieskie motywy! 
  • Kubki – wybierz swój idealny kubek. Z Kubka Pug Coffee poranna kawa smakuje najlepiej! Kochasz wszystkie psy niezależnie od rasy, wielkości i wieku? Kubek Psia Mama skradnie Twoje serce.
  • T-shirty – wow, koszulkowy zawrót głowy z pupilem w tle! Pokaż, że masz pełen luz i ubierz t-shirt Pugs Chill. Nie masz dzisiaj humoru? T-shirt MÓJ PIES CIĘ NIE LUBI jest właśnie dla Ciebie! 
  • Inne propozycje – zobacz, jakie cudowne: zeszyty, przypinki i naklejki czekają w naszym sklepie. Ciężko się oprzeć słodkim gadżetom z pieskami w tle!
Produkty dla miłośników psów
Kategoria PIESEŁKI w Fesswybitnie

Specjalne zamówienie tylko u Nas! 

Szukasz swojego ukochanego psiaka, ale brakuje go w naszej kolekcji?  Lubisz psy i chcesz pokazać to całemu światu? Głowa do góry! W Fesswybitnie stawiamy na unikatowe projekty. Wyślij nam zdjęcie swojego czworonoga. Napisz, o czym marzysz z motywem swojego pupila, a my przygotujemy dla Ciebie fantastyczną propozycję! 

Dodaj komentarz