Główna

Wejdź w jesień z kolorem! Urocze akcesoria do domu i szkoły

Wakacje, jak zwykle, minęły bardzo szybko i już pora na nowo pakować szkolny plecak… Czy Ciebie cieszy to tak samo, jak nas? Podczas wybierania okładek zeszytów, długopisów i gumek mamy wrażenie, jakby wcześniej zaczęły się święta! Znasz to uczucie? W takim razie sprawdź wszystkie nasze akcesoria i kolorowo zacznij nowy rok szkolny!

Piórnik, zeszyt i długopis, z którymi nie będziesz się nudzić!

Dobrze wiemy, jak bezbarwnie i usypiająco prowadzą lekcje niektórzy nauczyciele. Dlatego spieszymy z pomocą! Odpowiednie akcesoria szkolne sprawią, że nawet nie zauważysz, kiedy minie nielubiane 45 minut! Co polecamy? Przede wszystkim zeszyty do szkoły! Ale nie, nie takie zwykłe i nudne! Mamy dla Ciebie zeszyty, które idealnie podkreślą Twój styl! Okładka ze słodkimi miśkami, bohaterami ulubionego serialu, a może zeszyt rodem z Hogwartu? Co wybierzesz?

Równie ważny, jak zeszyt, jest też pojemny piórnik szkolny! Samo spojrzenie na nadrukowane na nim urocze kotki lub motylki sprawi, że się uśmiechniesz! Możesz też wybrać piórnik do szkoły z postaciami z serialu Riverdale albo Stranger Things – będziesz miała czym zająć myśli, kiedy na lekcji znów zacznie wymądrzać się klasowy gaduła.

Kolorowe akcesoria szkolne, czyli sposób na dobry humor od 8 rano!

Skoro masz już podstawę, pora zastanowić się co spakować do piórnika? Wypróbuj pastelowe długopisy SUMMIKO z wesołymi stworkami! Do kompletu dobierz zakreślacze z wymazywaczem – w zeszycie będziesz mogła stworzyć śmieszne rysunki lub rymowanki, które potem szybko usuniesz! Kiedy poczujesz artystyczną wenę, przydadzą Ci się też kolorowe ołówki i nasz hit – gumki bananki.

Planner czy notes? Zapisuj ważne rzeczy tak, jak lubisz!

Sprawdzian z matmy, kartkówka z historii, a po szkole jeszcze angielski! Czujesz, że masz za dużo na głowie i wszystko Ci się miesza? Rozwiązanie jest jedno: potrzebny Ci dobry planner lub notatnik! W Fess Wybitnie mamy dla Ciebie kolorowe, urocze plannery z lamorożcami. Jest w nich miejsce na zapisanie każdego sprawdzianu, ale też spotkania z przyjaciółmi czy pomysłów na świąteczny prezent dla chłopaka. Notuj tak, jak lubisz: z dużą ilością kolorów i naklejek, które ułatwią Ci układanie zadań we właściwej kolejności!

Zadbaj o swoje miejsce w domu

W czasie roku szkolnego sporo czasu spędzasz w swoim pokoju. To tu uczysz się i spotykasz ze znajomymi, kiedy jest za zimno na wypad w miasto. Pora więc odświeżyć wnętrze i dobrać kolorowe dodatki do domu! Zacznij od podstaw: na biurku ustaw słodki kubek z nadrukiem w lamorożce, słodkie kotki lub pandy! Już? W takim razie możesz zająć się wyborem odpowiednich plakatów. Ożywią pokój i podkreślą Twój wyjątkowy styl! W otoczeniu ulubionych przedmiotów łatwiej też będzie Ci wkuwać definicje i pisać wypracowania!


Powrót do szkoły po pełnych błogiego lenistwa wakacjach bywa nieprzyjemny. Możesz jednak choć trochę złagodzić ból pierwszych tygodni! Wybierz kolorowe dodatki do domu i urocze szkolne akcesoria! Z nimi nawet matematyka o 8 rano w deszczowy dzień stanie się bardziej znośna!

Dodaj komentarz