Główna

TIE DYE

bluza TIE DYE FIOLETOWA

Każdy z nas ma swoje ulubione kolory, które nierzadko przeważają w naszych szafach i outfit’ach. Niesamowite połączenia barw, ich specyficzne i niecodzienne wzory sprawiają, że ubrania są wyjątkowe i trudno przejść obok nich obojętnie. 
Na pewno niejednokrotnie chcieliśmy być zauważeni, a oryginalna odzież może znacząco to ułatwić. Stylem, który w pełni spełnia powyższe kryteria jest TIE DYE. 
Określenie pierwszy raz użyte zostało w latach 60 w Stanach Zjednoczonych. Dotyczyło ono technik farbowania odpornego oraz ich efektów.  
 
Moda na koszulki i bluzy tie dye niejednokrotnie udowadniała, że nigdy się nie znudzi. Pomimo okresów czasu, w trakcie których nie mogliśmy zaobserwować dużej ilości osób spacerujących z nieregularnie pofarbowanych ubraniach, fenomen tie dye bardzo szybko powraca. Aktualnie jest to jeden z najmodniejszych stylów, co udowadniają najpopularniejsze fashionistki i celebrytki śmiało pokazujące się w sieci, nosząc pofarbowane i kolorowe bluzy oraz podkoszulki. Aktualnie zakres możliwości znacznie się poszerzył, ponieważ marki proponują również czapki, buty i przeróżne dodatki, które oddają ten unikatowy print. 


W czym tkwi fenomen TIE DYE? 
Nowa moda jasno pokazuje, że każdy z nas może być dokładnie tym, kim chce, a ubrania mają być jedynie odzwierciedleniem stylu, charakteru lub humoru, który aktualnie mamy ochotę pokazać światu. Tie dye pozwala nam nosić jedyną i niepowtarzalną odzież, która zdecydowanie pomoże w wyodrębnieniu nas z tłumu. Dlaczego ludzie noszą rzeczy w stylu tie day? Odpowiedź jest banalnie prosta. Lubimy być inni niż wszyscy, ponieważ to czyni nas wyjątkowym.  
 
Gdzie szukać produktów tie dye? 
Odpowiedź również w tym przypadku nie jest trudna – u sprawdzonych producentów i w sklepach, które tworzą dobre jakościowo rzeczy. Jednym z nich jest fesswybitnie.com, gdzie znajdziemy najpopularniejsze wzory i kolory. Ich ubrania nie tylko perfekcyjnie wpisują się w aktualne trendy, ale mogą również pozytywnie wpłynąć na samoocenę i pewność siebie. Jasne, wpadające w oko kolory, które są nieodłącznym elementem tie dye sprawiają, że outfit prezentuje się młodzieżowo i nowocześnie.  
Na koszulkach i bluzach bardzo często widnieje wzór znaku pokoju lub motyw spirali mandali, przez co wiele młodych ludzi decyduje się na zakup takiej odzieży. Farbowane koszulki są idealnym rozwiązaniem dla osób, które szukają sposobu na urozmaicenie swoich codziennych stylizacji i poczucie się wyjątkowym, przez fakt, że z racji, iż koszulki wykonywane są ręcznie, nikt nie dostanie takiego samego egzemplarza. 
 
Podsumowując, moda na tie dye jest nieśmiertelna i wraca co pewien okres czasu, dlatego warto już teraz zaopatrzyć się w koszulki lub bluzy w tym stylu. Pozwoli Ci to nie tylko wyróżnić się z tłumu, ale także nada pazura Twoim stylizacjom i wpisze się w najnowsze trendy. Zobacz szeroki asortyment bluz tie dye oraz koszulek tie dye w naszym sklepie.

Dodaj komentarz