Najczęściej zadawane pytania

Statusy zamówień, które zostały opłacone zwykłym przelewem bankowym, a nie szybką płatnością, zawsze aktualizujemy następnego dnia roboczego od zaksięgowania się wpłaty na naszym koncie. nie martw się, Twoje zamówienie i pieniądze są bezpieczne:)

Jasne! pisz do nas śmiało na email hello@fesswybitnie.com

Tak, tylko jeśli nie zostało on przekazane do wysyłki.

Koszt dostawy  to 12zł dla paczkomatów inpost, dla kuriera InPost oraz DPD 13zł.W przypadku zamówień za pobraniem koszt wynosi 16zł w przypadku Paczkomatów i kuriera InPost, a 17zł w przypadku DPD

Tak, proszę pisać pod email hello@fesswybitnie.com cena dostawy ulegnie zmianie, jest ona też zależna od ilości zamawianych produktów(waga)

Czas oczekiwania to od 1 do 5 dni roboczych(nie wliczając weekendów) od zaksięgowania się pieniędzy na naszym koncie. jest to dość rozbieżny czas, ponieważ wszystko zależy od obłożenia na produkcji. zawsze informujemy mailowo o wysyłce zamówienia:)

Tak, do 14 dni można dokonać zwrotu lub wymiany na inny produkt. zwracane lub wymieniane produkty nie mogą nosić żadych śladów użytkowania, nie mogą być uszkodzone, brudne! przy wymianie należy dokonać wpłaty w kwocie 13zł, abyśmy mogli nadać paczkę z wymienionymi produktami

Proszę prać ubrania w temperaturze nie większej niż 30′, jednak preferowane pranie ręczne. nie wirować.