Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Modne wzory na bluzach i koszulkach

Wielokolorowe, nierównomiernie farbowane ubrania ponownie trafiły na modowe wybiegi. Trend nazywany Tie Dye nie jest obcy w świecie mody. Prawdopodobnie wywodzący się ze starożytnych technik farbowania tkanin, Tie Dye narodził się w Stanach Zjednoczonych w latach 60 XX wieku i co jakieś 20 lat odradza się na nowo.

Początki barwienia odzieży

A zaczęło się zupełnie niewinnie, od Dona Price’a, który ręcznie farbowane koszulki w nieregularne wzory sprzedawał na Manhattanie. Ale już Woodstock w 1969 eksplodował kaskadą barwnych ubrań. Tie Dye pokochali hipisi i fani muzyki lat 70 – stał się sposobem na wyrażenie siebie. W latach 90 ubrania wiązane na supeł, ściskane gumkami recepturkami i wybielane bądź ręcznie farbowane odrodziły się ponownie i jak bumerang za kolejne 20 lat i ciut ciut przeżywają swój kolejny renesans. Z tą różnicą, że ubrania Tie Dye bez problemu kupisz dzisiaj w sklepie (takim jak Fesswybitnie) i z pewnością w każdym detalu będą przypominać te ręcznie farbowane z poprzednich dekad. O popularności nieregularnie farbowanych ubrań możemy się przekonać obserwując nie tylko wybiegi mody, ale także stroje artystów i celebrytów. Bluzy Tie Dye do swych stylizacji włączyła Ariana Grande, Kanye West i wielu innych.

Dla tych co kochają nietuzinkowe printy

Wyróżnić się z tłumu można na tysiące sposobów. Jednym z nich jest ubiór. Wystarczy włożyć bluzę inspirowaną stylem hipisowskim, by pokazać swoje nieskrępowane konwenansami “ja”. Bluzy Tie Dye z kapturem lub bez są wygodnym strojem na co dzień i na każdą inną okazję także. To Ty decydujesz, kiedy i jak zaprezentujesz światu swój nowy styl. Baw się kolorami, wyrażaj siebie niezwykłymi printami, bądź modny, a zarazem wyjątkowy. Bez obaw – bluzy farbowane komfortowo się noszą, ponieważ są wygodne i dobrej jakości. Mają wszystkie te cechy, które powinny mieć ubrania w dobrym stylu kupione u wyjątkowego sprzedawcy. W Fesswybitnie stawiamy na nietuzinkowy look i możliwość wyrażenia siebie tak jak lubisz. Sprawdź również t-shirty z nadrukami dostępne w ofercie sklepu!