Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Kolorowe maseczki ochronne

Maseczki ochronne, jak sama nazwa wskazuje, zapewniają ochronę przed zanieczyszczeniami i zapobiegają ograniczaniu przenoszenia czynników infekcyjnych. W dobie pandemii 2020 już przywykliśmy do ich codziennego stosowania i mimo, że ich noszenie jest absolutnie konieczne, zapewne zdążyły się już nam nieco znudzić. A my nudy nie znosimy i dlatego zachęcamy Was do noszenia takich maseczek, z którymi świat nabierze kolorów.

Maseczki ochronne ze śmiesznymi nadrukami

Miłe w dotyku oraz przyjemne dla skóry – tak w skrócie można opisać nasze maseczki. Wykonane z barwnych tkanin i pokryte charakterystycznymi wzorami są dodatkowo efektowne – na tyle, że od razu rzucają się w oczy i pozwalają się wyróżnić. Nasze maseczki ochronne w śmieszne wzory w wielorakich kolorach i motywach z pewnością zachęcają do ich noszenia młodszą generację.

Kolorują świat, sprawiają, że mimo niesprzyjających okoliczności wciąż można szeroko się uśmiechać. Jeśli znudziły ci się już szpitalne, jednobarwne maseczki warto wzbogacić swoją szafę o dodatkowe takie modele, które będą służyć ochronie przed wirusem i wprawią nas w lepszy humor. Przełamiesz nimi nawet najbardziej elegancką stylizację i dodasz otuchy innym. Są nie tylko praktyczne, ale stają się także ważnym elementem młodzieżowej awangardy.

Bezpieczeństwo i styl!

Wraz z obowiązującymi zasadami wychodzimy naprzeciw wymaganiom i oferujemy maseczki ochronne do wielokrotnego użytku, które zmniejszają ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa. Nasze modele można dezynfekować i prać wielokrotnie w temperaturze 60 stopni, nie tracąc ani trochę na ich jakości.

Stuprocentowa bawełna dwuwarstwowa w połączeniu z flizeliną medyczną zadba o komfort noszenia: umożliwi swobodne oddychanie i uniemożliwi powstawanie na skórze niechcianych zmian w postaci wyprysków. Zobaczcie wszystkie nasze modele!

Jeśli możesz, zostań w domu. Stwórz własny gabinet do realizowana szkolnych obowiązków. Działania lepiej uporządkujesz dzięki planerowi dziennemu i niezbędnym akcesoriom do szkoły!