Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Co to jest Pusshen?

Niezaprzeczalnym fenomen kotów jest ich wdzięk wyrażany na “milion” sposobów, któremu trudno się oprzeć. A jeśli do kociego uroku dołączymy ludzkie cechy, to jak takiego kota nie kochać? Spójrzmy na Pusheen – czy nie jest czarująca? Jasne, że tak! To Kot szary, a właściwie kotka, z lekką nadwagą, która bryluje w zestawie naklejek (obrazki dołączane do komentarzy i wiadomości) na Facebooku. To kotka współczesnych czasów. Lubi blogować, przeżywać przygody i jeść (co widać na obrazkach). Ale…Wraz z rosnącą popularnością – Pusheen postanowiła wniknąć w inne sfery ludzkiego życia. Już nie jest tylko wytworem internetu, ale uroczą maskotką – przytulanką, a grafiki z jej podobizną są ozdobą wielu codziennych przedmiotów. Możemy podziwiać je na przyborach szkolnych, kubkach i ubraniach.

Jesteś wielbicielem tłuściutkiej szarej kotki? Wyraź to! Gadżety Pusheen masz w zasięgu ręki

Akcesoria Pusheen nie są nudne, my nie jesteśmy nudni. W naszym sklepie gadżety i ubrania ze słodkim kotkiem sprawiają, że kiedy je nosisz wyglądasz nie tylko modnie, ale pokazujesz swoje “ja”. Możesz dzięki nim wyrazić siebie – tak jak myślisz, czujesz. Stylowe bluzy z Kotem Milordem, fantastyczne T-shirty, naklejki na przedmioty – Fesswybitnie spełnia marzenia. Pusheen (i wiele innych kultowych elementów) to sposób na wyróżnienie się z tłumu. Wystarczy parę kliknięć myszką, byś został właścicielem rzeczy z Twoim ulubionym kotkiem i zaintrygował otoczenie swoją nietuzinkową osobowością. Oczywiście nasze produkty idealnie sprawdzą się na prezent!

A czy wiesz, jak narodził się fenomen Pusheen?

Kotka została stworzona na potrzeby komiksu. Ma już 10 lat, bo tyle upłynęło, odkąd w 2010 roku w swoich obrazkach “Pusheen Things” na stronie internetowej Everday Cude umieścili ją Claire Belton i Andrew Daff. Zwierzak okazał się tak sympatyczny, że w 2013 roku zadebiutował w serwisie Facebook i tak jej popularność trwa do dziś. Na swoim fanpage’u ma 9,5 miliona fanów. Trafiła do Instagrama, Twiterra, Pinteresta, ale i też do naszej codzienności – stąd jej obecność w Fesswybitnie. Zajrzyj do nas, by poznać Pusheen z innej strony! Z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie! Sprawdź również dostępne w ofercie gadżety anime!