Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Naklejki na zeszyty – pokoloruj czas szkolny!

W ferworze szkolnych zakupów łatwo o nich zapomnieć. I chociaż wydają się rzeczą mało istotną w szkolnej wyprawce, to naklejki na zeszyty spełniają bardzo ważne zadanie. Po pierwsze umieszczamy na nich swoje imię i nazwisko, przyklejamy wlepkę na zeszyty i książki i już wiadomo, kto jest ich właścicielem (nawet kiedy niechcący się zagubią). Druga sprawa – ułatwiają znalezienie właściwych zeszytów do przedmiotu. Po trzecie – nauczyciel już nie będzie musiał się domyślać, do kogo należy zeszyt, kiedy będzie sprawdzał pracę domową. Od razu będzie wiadomo, że jest Twój 🙂

Jakie naklejki na zeszyty lubią dzieci?

Oryginalne naklejki na zeszyty, sprawiają, że lubimy je jeszcze bardziej. znajdziesz u nas naklejki z kolorowymi pieskami, króliczkami, ale też z Arianą Grande, Millie Bobby Brown i innymi gwiazdami. Serio, mamy wiele wzorów i ozdobnych detali, które sprawią, że wyróżnisz się z tłumu. Naklejki na zeszyty to niebanalny detal, który ułatwia zapanowanie nad ogromem zeszytów i książek bez konieczności ich wertowania.

Ciekawe naklejki na zeszyty i książki – gdzie kupić?

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego Fesswybitnie. U nas kupisz zabawne, oryginalne naklejki na zeszyty, które przydadzą się każdemu uczniowi wraz z rozpoczęciem roku szkolnego (i w roku szkolnym także). Nie ma co zwlekać z zakupami, rozpoczęcie nauki tuż tuż. Oryginalne naklejeczki na zeszyty ozdobią każdy zeszyt i książkę. Praktyczne i zabawne – niebanalne i ciekawe – takie naklejki dostaniesz w naszym sklepie. A może zainteresują Cię inne akcesoria szkolne z naszej oferty? Niewątpliwie mamy duży, odlotowy wybór!

Nalepki z super wzorami

Jak sprawić, by szkolne zeszyty nie mieszały się ze sobą, a podręczniki zawsze wracały do swoich właścicieli? Obklej swoje zeszyty naklejkami, na których będziesz mógł się podpisać – imieniem i nazwiskiem albo jakąś fajną ksywką. Nikt nie powiedział przecież, że takie gadżety muszą być nudne. W naszym sklepie mamy szeroki wybór wystrzałowych naklejek w różnych kształtach i z różnymi super motywami.

Na koniec dodamy, że to Ty decydujesz, jakie naklejki będziesz mieć na swoim zeszycie! Sprawdź także wyjątkowe piórnikiplany lekcji dostępne w naszej ofercie, ponieważ podobnie jak nasze zeszyty, mają odlotowe, niepowtarzalne nadruki. Tych akcesoriów nie znajdziesz nigdzie indziej! Rok szkolny z naszymi artykułami szkolnymi już nie będzie taki nudny i przytłaczający 🙂 Rozejrzyj się, a z pewnością znajdziesz u nas coś dla siebie.