• teen wolf •

Teen Wolf Fandom

Serial Teen Wolf posiada masę fanów, czy jesteś jednym z nich? Jeśli tak, to przygotowaliśmy dla Ciebie mnóstwo akcesoriów nawiązujących do serialu Teen Wolf. Wśród nich między innymi bluzy i koszulki, których będzie zazdrościł Ci każdy członek Fandomu Teen Wolf. Gadżety te są świetnym pomysłem na prezent. Podaruj je osobie, którą uważasz za najwierniejszego fana. Scott McCall wiódł spokojne życie dopóki nie zamienił się w wilkołaka, dzięki akcesoriom Teen Wolf również Twoje życie się zmieni!

To było tak: najpierw w 2008 roku wyszedł „Zmierzch” i świat podzielił się na team Jacob i team Edward, fanów wilkołaków i wampirów. A później twórcy filmowi spostrzegli, że nadprzyrodzone istoty z problemami zwykłych nastolatków to całkiem dobry pretekst, by pod rozrywkową przykrywką poruszyć ważne dla dorastających młodych ludzi tematy. I tak powstał serial Teen Wolf, Nastoletni wilkołak, który spopularyzował postać Scotta McCalla. Należysz do jego fanów? To kategoria dla Ciebie!

O co chodzi w Teen Wolf?

Znów kilka słów wyjaśnienia dla rodziców, czyli kilka słów o tym, dlaczego akcesoria Teen Wolf to dobry prezent dla nastolatka. Ten serial był emitowany od 2011 do 2017 roku. Fabuła kręciła się wokół przygód i rozterek Tylera Poseya, zwykłego chłopaka, który z dnia na dzień stał się przystojny, popularny i zauważany w szkole, czyli osiągnął to, o czym wielu uczniów marzy. Okazało się, że ma to związek z jego właściwą naturą: wilkołactwem, czyli zamiast zaletą, bywa sporym problemem. Historia więc dotyczy tego, jak młody człowiek uczy się radzenia sobie z problemami i zmieniającą się rzeczywistością. Opowieść podana w estetyce przyjaznej nastolatkom? Owszem. Pouczająca? Owszem.

♥ Akcesoria i gadżety Teen Wolf dla największych fanów ♥

Wiemy, dlaczego lubisz ten serial, dlatego mamy dla Ciebie ubrania z powiązanymi z nim nadrukami i gadżety takie jak piny. A skoro to serial typowo highschoolowy, to i w stylu amerykańskiego liceum będą utrzymane te produkty. Bluzy baseballówki z wielkim numerem 24 (dobrze wiesz, kto pod nim grał! <3), crop topy, koszulki. Kolory? Już u nas klasyczne: czernie, szarości i róże.