• NAKLEJKI NA ZESZYTY •

Naklejki na zeszyty - w ferworze szkolnych zakupów łatwo o nich zapomnieć. I chociaż wydają się rzeczą mało istotną w szkolnej wyprawce, to spełniają bardzo ważne zadanie. Po pierwsze umieszczamy na nich imię i nazwisko dziecka, przyklejamy naklejki na zeszyty i książki i już wiadomo, kto jest ich właścicielem (nawet kiedy niechcący się zagubią). Po drugie - kolorowe naklejki na zeszyty i książki ułatwiają znalezienie właściwych do przedmiotu. Po trzecie – nauczyciel nie będzie musiał się domyślać, do kogo należy zeszyt, kiedy będzie sprawdzał pracę domową.

Jakie naklejki na zeszyty lubią dzieci?

Oryginalne naklejki na zeszyty to to, co dzieci w nich lubią najbardziej. W kształcie alpak, króliczków, z kolorowymi pixelami i zabawnymi owieczkami. Wiele wzorów i ozdobnych detali – naklejki nazeszyty to banalny niebanalny detal, który ułatwia zapanowanie nad ogromem zeszytów i książek bez konieczności ich wertowania.

Ciekawe naklejki na zeszyty i książki – gdzie kupić?

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego Fesswybitnie. U nas kupisz zabawne, oryginalne i niebanalne naklejki na zeszyty, które przydadzą się każdemu uczniowi wraz z rozpoczęciem roku szkolnego (i w roku szkolnym także). Nie ma co zwlekać z zakupami, rozpoczęcie nauki tuż tuż. W prawdzie to rodzice finansują zakupy, ale pozwólmy dzieciom wybrać naklejki na zeszyty, wszak będą służyć im. Dobrze więc, by dzieciom dać wybór i cieszyć się wraz z nimi udanymi zakupami. Oryginalne nalepki na zeszyty ozdobią każdy zeszyt i książkę. Praktyczne i zabawne – niebanalne i ciekawe – takie naklejki dostaniesz w naszym sklepie. A może zainteresują Cię inne akcesoria szkolne z naszej oferty?

Nalepki z superwzorami

Jak sprawić, by szkolne zeszyty nie mieszały się ze sobą, a podręczniki zawsze wracały do swoich właścicieli? Opatrz je specjalnymi nalepkami na zeszyty, na których będziesz mógł się podpisać - imieniem i nazwiskiem albo jakąś fajną ksywką. Nikt nie powiedział przecież, że takie gadżety muszą być nudne. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór wystrzałowych naklejek na zeszyt w różnych kształtach i z różnymi super motywami.

To Ty decydujesz, co będziesz miał na swoim zeszycie! Sprawdź także fajne samoprzylepne karteczkiplany lekcji dostępne w naszej ofercie.