FAQ

FAQ - najczęściej zadawane pytania

* DLACZEGO STATUS NIE ZOSTAŁ ZMIENIONY, MIMO DOKONANIA PRZELEWU?
zamówienie trafia do realizacji po zaksięgowaniu się pieniędzy na naszym koncie. statusy zamówień zawsze aktualizujemy na drugi dzień roboczy od wpłynięcia pieniędzy na nasze konto.

* CZY MOŻNA ZAMÓWIĆ BLUZĘ/T-SHIRT Z WŁASNYM NADRUKIEM?
tak, bluzy z nadrukiem na zamówienie wykonujemy w cenie 65zł, t-shirty 44zł. takie zamówienie należy złożyć przez email.

* JAKI JEST KOSZT PRZESYŁKI?
wysyłka w naszym sklepie jest realizowane poprzez firmę kurierską K-EX i na terenie całej Polski wynosi 11zł brutto

* JAK DŁUGO BĘDĘ CZEKAĆ NA PRZESYŁKĘ?
czas oczekiwania to od 5 do 12 dni roboczych od zaksięgowania się wpłaty na naszym koncie, jednak zazwyczaj o wiele szybciej nadajemy paczuszki. średnio 5/6dni roboczych. wszystko zależy od ilości wcześniej złożonych zamówień na produkcji.

* CZY NADAJEMY PACZKI ZA GRANICĘ?
tak, jednak należy skontaktować się w tej sprawie z nami poprzez email, do cen produktu będzie trzeba doliczyć koszt przesyłki do innego kraju (zależny od ilości zamówionego towaru)

* CZY MOŻNA DOKONAĆ WYMIANY LUB ZWROTU ZAMÓWIONEGO TOWARU?
tak, do 14dni od otrzymiania przesyłki można dokonać zwrotu lub wymiany na inny towar - przy wymianie należy opłacić ponowny koszt przesyłki jaki będziemy musieli pokryć przy ponowny nadawaniu paczuszki - koszt 11zł. Towar nie może posiadać ŻADNYCH śladów użytku.Strona główna Kontakt FAQ Wymiary Zamawiane Regulamin